Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


 
AcasaAcasa  PortalPortal  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Propunere ptr serverul a4cs.idle.ro

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
zoM

zoM


Numarul mesajelor : 11
Data de inscriere : 10/08/2008

Propunere ptr serverul a4cs.idle.ro Empty
MesajSubiect: Propunere ptr serverul a4cs.idle.ro   Propunere ptr serverul a4cs.idle.ro Icon_minitimeMar Aug 12, 2008 11:46 am

In primul rand as dorii sa se scoata roundsound
Si in al doilea rand sa ruleze serverul doar harti clasice.

Mai e cineva deacord cu mine? Wink
Sus In jos
dE3L
Admin
dE3L


masculin Numarul mesajelor : 192
Joburi/Distractii : Snooker, HLDS, Freeruning, PC
Data de inscriere : 20/07/2008

Propunere ptr serverul a4cs.idle.ro Empty
MesajSubiect: Re: Propunere ptr serverul a4cs.idle.ro   Propunere ptr serverul a4cs.idle.ro Icon_minitimeMar Aug 12, 2008 1:01 pm

In primul rand am constatat ca pluginul roundsound indiferent ca il pun sau nu dar tot asa de repede imi downloadeaza... Razz
In al 2-lea rand hartile clasice sunt depasite incat am adaugat niste harti mai simple nu cu tot felul de chestii pe harta Razz
Sus In jos
http://a4games.tk
zoM

zoM


Numarul mesajelor : 11
Data de inscriere : 10/08/2008

Propunere ptr serverul a4cs.idle.ro Empty
MesajSubiect: Re: Propunere ptr serverul a4cs.idle.ro   Propunere ptr serverul a4cs.idle.ro Icon_minitimeVin Aug 15, 2008 1:15 am

Poi nustiu cum sa iti zic dar sunetele pe sv sunt aiurea
Si sunt multi care cauta servere simple simple detot fara sunete sau etc EXEMPLU EU
Nu vreau sa imi tot downloadeze sunete in misc ex:
tot felu de sunete puse pe sv aiurea
acuma sincer eu prefer sa sterg roundsound si sa folosesc necesarul incat cs-ul sa aiba o marime mica adika sa ocupe putin pentru a rula cat mai bn jocul Wink

si faza cu hartile daca vrei lucruri mai multe pe dust 2 am dat exempluu iti pun eu tott e foarte usor Wink
umpic de modificare in harta si gata Neutral
Sus In jos
zoM

zoM


Numarul mesajelor : 11
Data de inscriere : 10/08/2008

Propunere ptr serverul a4cs.idle.ro Empty
MesajSubiect: Re: Propunere ptr serverul a4cs.idle.ro   Propunere ptr serverul a4cs.idle.ro Icon_minitimeVin Aug 15, 2008 1:16 am

De exemplu mie imi ia cate 16 sec sa downloadeze 1 sunet de la noi de pe sv a4cs.idle.ro
Intre 14 si 16 chiar 17 -20 secunde
Sus In jos
dE3L
Admin
dE3L


masculin Numarul mesajelor : 192
Joburi/Distractii : Snooker, HLDS, Freeruning, PC
Data de inscriere : 20/07/2008

Propunere ptr serverul a4cs.idle.ro Empty
MesajSubiect: Re: Propunere ptr serverul a4cs.idle.ro   Propunere ptr serverul a4cs.idle.ro Icon_minitimeDum Aug 17, 2008 3:57 pm

In primul rand ai facut double post.
In al 2-lea rand am facut exact cum ai zis tu ca sau plans mai multi prieteni ca sunetele sunt o tampenie Smile
Sus In jos
http://a4games.tk
Continut sponsorizat





Propunere ptr serverul a4cs.idle.ro Empty
MesajSubiect: Re: Propunere ptr serverul a4cs.idle.ro   Propunere ptr serverul a4cs.idle.ro Icon_minitime

Sus In jos
 
Propunere ptr serverul a4cs.idle.ro
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» o Propunere
» Propunere snAKe
» O propunere cu intrebare "?"

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: A4games Comunity :: Propuneri-
Mergi direct la: