Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


 
AcasaAcasa  PortalPortal  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Cerere Admin -/+

In jos 
3 participanți
AutorMesaj
-/+

-/+


masculin Numarul mesajelor : 19
Varsta : 33
Localitate : Marghita
Data de inscriere : 26/07/2008

Cerere Admin -/+ Empty
MesajSubiect: Cerere Admin -/+   Cerere Admin -/+ Icon_minitimeSam Iul 26, 2008 2:36 am

Nume: Mecheres
Prenume: Ciprian-Mihai
Ani: 18 ani
Tara: Romania
Localitate: Marghita
Nickname: -/+
Vechime Counter-Strike: 5 ani
Vechime Pe Server: 3 zile (am jucat si cu alte nickuri, si joc numa noaptea dupa ora 12 ziua mai rar ca full de codati)
Detinator Steam: nu
ID-ul de Steam: nu
ID-ul De Y!M: kod_the_one@yahoo.com
Sus In jos
pad_vlad

pad_vlad


masculin Numarul mesajelor : 68
Varsta : 31
Localitate : OrAdEa SzY SuNt DiN VeLeNtZa CaRtYeR CaRe-My pLaCe MuLtZ
Joburi/Distractii : Sa Ma DuCk In ExCuRsY,Sa Ma JoCk,Sa PoStEz Pe FoRuMuRi
Stare de spirit : BuNiCiKa CrEdZ
Data de inscriere : 25/07/2008

Cerere Admin -/+ Empty
MesajSubiect: Re: Cerere Admin -/+   Cerere Admin -/+ Icon_minitimeSam Iul 26, 2008 12:45 pm

Eu zik PRO expertule in lame care zice-ai ca ma tai feli adica eu invers :Smile) eu eram uCiGaSu cu skorul imens de ma re pe 35_hp
Sus In jos
http://WwW.pWg-Cs.In-Goo.CoM/
-/+

-/+


masculin Numarul mesajelor : 19
Varsta : 33
Localitate : Marghita
Data de inscriere : 26/07/2008

Cerere Admin -/+ Empty
MesajSubiect: Re: Cerere Admin -/+   Cerere Admin -/+ Icon_minitimeSam Iul 26, 2008 4:16 pm

intra deseara dupa 00:00 ca stii ca eu numa atuncea joc Razz amu te fac felii Wink)

Nu intrebati de ce uneori am scor de noob si uneori scor de god pt ca ce am eu in pc nu se compara cu ce avetzi voi placa video de 8mb rami 196 procesor 400mhz care dintre voi are asa ceva in comp Smile) de aia joc uneori asa prost ca mise sacadeaza de la smoke SadSadSad.
Sus In jos
pad_vlad

pad_vlad


masculin Numarul mesajelor : 68
Varsta : 31
Localitate : OrAdEa SzY SuNt DiN VeLeNtZa CaRtYeR CaRe-My pLaCe MuLtZ
Joburi/Distractii : Sa Ma DuCk In ExCuRsY,Sa Ma JoCk,Sa PoStEz Pe FoRuMuRi
Stare de spirit : BuNiCiKa CrEdZ
Data de inscriere : 25/07/2008

Cerere Admin -/+ Empty
MesajSubiect: Re: Cerere Admin -/+   Cerere Admin -/+ Icon_minitimeSam Iul 26, 2008 4:33 pm

Prea slab PC
Sus In jos
http://WwW.pWg-Cs.In-Goo.CoM/
dE3L
Admin
dE3L


masculin Numarul mesajelor : 192
Joburi/Distractii : Snooker, HLDS, Freeruning, PC
Data de inscriere : 20/07/2008

Cerere Admin -/+ Empty
MesajSubiect: Re: Cerere Admin -/+   Cerere Admin -/+ Icon_minitimeSam Iul 26, 2008 7:05 pm

SadSadSad Imi pare rau ca ai PC slabut Wink) dar incearca sa til imbunatatesti Razz si apropo si eu as vrea sa va tai felii odata :X
--------
In legatura cu cererea este buna dar te rog incearca sa fi mai modest cu lumea ca asa nu vei ajunge departe. Ma voi mai gandi eu cu adminul...
Sus In jos
http://a4games.tk
-/+

-/+


masculin Numarul mesajelor : 19
Varsta : 33
Localitate : Marghita
Data de inscriere : 26/07/2008

Cerere Admin -/+ Empty
MesajSubiect: Re: Cerere Admin -/+   Cerere Admin -/+ Icon_minitimeSam Iul 26, 2008 9:12 pm

Eu Incerc Sa Fiu Modest Cu Toata Lumea Dar Numi Place Cand Ma Injura Si Fac Hazuri Pe Seama Mea.
Sus In jos
pad_vlad

pad_vlad


masculin Numarul mesajelor : 68
Varsta : 31
Localitate : OrAdEa SzY SuNt DiN VeLeNtZa CaRtYeR CaRe-My pLaCe MuLtZ
Joburi/Distractii : Sa Ma DuCk In ExCuRsY,Sa Ma JoCk,Sa PoStEz Pe FoRuMuRi
Stare de spirit : BuNiCiKa CrEdZ
Data de inscriere : 25/07/2008

Cerere Admin -/+ Empty
MesajSubiect: Re: Cerere Admin -/+   Cerere Admin -/+ Icon_minitimeDum Iul 27, 2008 10:49 am

Asta asa e pai si o atuncea seara jucam 35_hp si voi nu veneati pe rand si yo tot murisem cateodata si mai injuram si yo pe aia care nu veneau pe rand spune ca nu e asha Question si imi era ciuda ca imi stricase skorul si de aceea injurasem skuzati-ma
Sus In jos
http://WwW.pWg-Cs.In-Goo.CoM/
-/+

-/+


masculin Numarul mesajelor : 19
Varsta : 33
Localitate : Marghita
Data de inscriere : 26/07/2008

Cerere Admin -/+ Empty
MesajSubiect: Re: Cerere Admin -/+   Cerere Admin -/+ Icon_minitimeDum Iul 27, 2008 1:57 pm

pad_vlad a scris:
Asta asa e pai si o atuncea seara jucam 35_hp si voi nu veneati pe rand si yo tot murisem cateodata si mai injuram si yo pe aia care nu veneau pe rand spune ca nu e asha Question si imi era ciuda ca imi stricase skorul si de aceea injurasem skuzati-ma

Ii adevarat ce ziceai u dar nu trebuia sa recurgi la metode din astea de golan cum ar fi injuraturile este doar un joc nu tre sa te stresezi si in plus nu scoru arata cat esti u de bun la cs sau cate HS dai Wink eu te iert pt injuraturi dar fii si u umpik mai cu limbaj mai civilizat daca te injura ala nui raspunde inapoi lasal ca se chinuie singur saracu Wink
Sus In jos
pad_vlad

pad_vlad


masculin Numarul mesajelor : 68
Varsta : 31
Localitate : OrAdEa SzY SuNt DiN VeLeNtZa CaRtYeR CaRe-My pLaCe MuLtZ
Joburi/Distractii : Sa Ma DuCk In ExCuRsY,Sa Ma JoCk,Sa PoStEz Pe FoRuMuRi
Stare de spirit : BuNiCiKa CrEdZ
Data de inscriere : 25/07/2008

Cerere Admin -/+ Empty
MesajSubiect: Re: Cerere Admin -/+   Cerere Admin -/+ Icon_minitimeDum Iul 27, 2008 5:13 pm

Ok asa am sa fac dar sper ca toti ma skuzati care ari jucat seara atuncea
Sus In jos
http://WwW.pWg-Cs.In-Goo.CoM/
Continut sponsorizat





Cerere Admin -/+ Empty
MesajSubiect: Re: Cerere Admin -/+   Cerere Admin -/+ Icon_minitime

Sus In jos
 
Cerere Admin -/+
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: A4games Forum :: Cos de reciclare-
Mergi direct la: