Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


 
AcasaAcasa  PortalPortal  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Am Wall??????

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
-/+

-/+


masculin Numarul mesajelor : 19
Varsta : 33
Localitate : Marghita
Data de inscriere : 26/07/2008

Am Wall?????? Empty
MesajSubiect: Am Wall??????   Am Wall?????? Icon_minitimeSam Iul 26, 2008 9:05 pm

Deci Eu Nu Folosesc Cheaturi De Gen Wall No-Flash Aim Sau Speed etc.
Deci Reclamatia Mea Ar Veni In Felu Urmator Cand Am Jucat Pe Harta de_prodigy sau cum se numea eu eram ct si uneori aia de la tero aveau obiceiul sa se ascunda in turn si cand ma duceam in tunel prin stanga (nam mai jucat cs de 5luni)la inceput de tura tero aia ce campau in turn imi apararea prin pereti desi nu folosesc wall nu vreau sa fiu acuzat ca folosesc coduri oare de la ce o fi de imi arata prin pereti da numa pe harta aia imi arata si daca-s akl sus turn tero
ma gandesc ca o fi de la harta sau de la server nam nici ceea mai vaga idee.
Sus In jos
pad_vlad

pad_vlad


masculin Numarul mesajelor : 68
Varsta : 31
Localitate : OrAdEa SzY SuNt DiN VeLeNtZa CaRtYeR CaRe-My pLaCe MuLtZ
Joburi/Distractii : Sa Ma DuCk In ExCuRsY,Sa Ma JoCk,Sa PoStEz Pe FoRuMuRi
Stare de spirit : BuNiCiKa CrEdZ
Data de inscriere : 25/07/2008

Am Wall?????? Empty
MesajSubiect: Re: Am Wall??????   Am Wall?????? Icon_minitimeDum Iul 27, 2008 10:58 am

Stiu asa imi este si mie daca joc pe software dar se vede urat si cateodata mai arata umpik din om daca este in coltz si mai merge si pe open GL
Sus In jos
http://WwW.pWg-Cs.In-Goo.CoM/
 
Am Wall??????
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: A4games Forum :: Cos de reciclare-
Mergi direct la: