Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


 
AcasaAcasa  PortalPortal  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Pentru admini

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
D@nu

D@nu


masculin Numarul mesajelor : 31
Varsta : 31
Localitate : Baia Mare
Data de inscriere : 26/07/2008

Pentru admini Empty
MesajSubiect: Pentru admini   Pentru admini Icon_minitimeMar Iul 29, 2008 10:50 pm

Sper sa nu se supere administratorul in legatura cu acest topic
1:admini sa scrie cu comanda amx_tsay tero bmb/ct defuze daca e mapa cu bmb,daca bmb e pusa si un jucator de la ct nu face def ar fi bine sa i se dea slay,si daca bmb e pusa si ct fac def si mai exista tero in viata sa li se dea slay.
2:in legatura limbajul ar fi bine ca la inceput adminul sa scrie iar prin comana amx_tsay <<va rog sa pastrati un limbaj decen>> daca jucatori nu fac acest lucru sa se execte amx_llama <nick>
sau amx_gag <nick>
3:codati acum mare majoritate are fibra optica si ai ip dinamic si printre acestea se afla si jucatori care folosesc coduri si au fibra optica si se pot connecta dupa un ban,la acei jucatori ar fi bine sa li se dea amx_blind <nick> si daca nu ia blin sa i se dea slay pana iese de pe sv

Multumesc anticipat.

Ps:sper ca parerie mele sa ajute


Ultima editare efectuata de catre D@nu in Mier Iul 30, 2008 7:16 pm, editata de 2 ori
Sus In jos
dE3L
Admin
dE3L


masculin Numarul mesajelor : 192
Joburi/Distractii : Snooker, HLDS, Freeruning, PC
Data de inscriere : 20/07/2008

Pentru admini Empty
MesajSubiect: Re: Pentru admini   Pentru admini Icon_minitimeMier Iul 30, 2008 1:19 am

Este foarte bine cum gandesti...
Pluginul "blind" este pus pe server si este configurat... Smile
Sus In jos
http://a4games.tk
D@nu

D@nu


masculin Numarul mesajelor : 31
Varsta : 31
Localitate : Baia Mare
Data de inscriere : 26/07/2008

Pentru admini Empty
MesajSubiect: Re: Pentru admini   Pentru admini Icon_minitimeJoi Iul 31, 2008 12:52 pm

dE3L a scris:
Este foarte bine cum gandesti...
Pluginul "blind" este pus pe server si este configurat... Smile
Mai este un plugin care un admin poate juca cu ce nick vrea si numele de admin i ramane accelasi ex: e adminul Cristi si el poate juca cu nickul stapanul si tot se poate loga ca adimin asa codati nu si-ar da seama cand adminu i face poze si nu ar mai scoate coadele si ar fi prins.
Sus In jos
dE3L
Admin
dE3L


masculin Numarul mesajelor : 192
Joburi/Distractii : Snooker, HLDS, Freeruning, PC
Data de inscriere : 20/07/2008

Pentru admini Empty
MesajSubiect: Re: Pentru admini   Pentru admini Icon_minitimeJoi Iul 31, 2008 1:44 pm

Mane eu nu am adaugat plugin amx_ss mai exact (ACC) pentru ca, voi folosi comanda blind si imi voi da seama in 3 secunde daca are cod sau nu Smile :X
Sus In jos
http://a4games.tk
D@nu

D@nu


masculin Numarul mesajelor : 31
Varsta : 31
Localitate : Baia Mare
Data de inscriere : 26/07/2008

Pentru admini Empty
MesajSubiect: Re: Pentru admini   Pentru admini Icon_minitimeJoi Iul 31, 2008 3:31 pm

dE3L a scris:
Mane eu nu am adaugat plugin amx_ss mai exact (ACC) pentru ca, voi folosi comanda blind si imi voi da seama in 3 secunde daca are cod sau nu Smile :X
ok;)
Sus In jos
dE3L
Admin
dE3L


masculin Numarul mesajelor : 192
Joburi/Distractii : Snooker, HLDS, Freeruning, PC
Data de inscriere : 20/07/2008

Pentru admini Empty
MesajSubiect: Re: Pentru admini   Pentru admini Icon_minitimeDum Aug 03, 2008 10:54 am

Iti garantez ca pe noul server nu va mai intra nici un codat, asta ar include si niste adminii foarte foarte deosebiti.. :-/
Sus In jos
http://a4games.tk
D@nu

D@nu


masculin Numarul mesajelor : 31
Varsta : 31
Localitate : Baia Mare
Data de inscriere : 26/07/2008

Pentru admini Empty
MesajSubiect: Re: Pentru admini   Pentru admini Icon_minitimeJoi Aug 07, 2008 6:39 pm

Mai propun ceva rundele sa fie mai scurte de 2 minute deoarece jucatori care sunt la inceput le trebuie cam mult timp sa se gasesca pe harta cum ar fi infero,dust2,nuke,e cam rau sa stai 3 minute si inca ceva timpul de inactivitate sa fie de 3 sec sa apuce toata lumea sa isi cumpere arme.
Sper sa ajjut cu aceasta parere.
Sus In jos
dE3L
Admin
dE3L


masculin Numarul mesajelor : 192
Joburi/Distractii : Snooker, HLDS, Freeruning, PC
Data de inscriere : 20/07/2008

Pentru admini Empty
MesajSubiect: Re: Pentru admini   Pentru admini Icon_minitimeJoi Aug 07, 2008 7:33 pm

Buna idee Smile
Sus In jos
http://a4games.tk
Continut sponsorizat





Pentru admini Empty
MesajSubiect: Re: Pentru admini   Pentru admini Icon_minitime

Sus In jos
 
Pentru admini
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: A4games Comunity :: Propuneri-
Mergi direct la: