Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


 
AcasaAcasa  PortalPortal  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Mai Putini Codati

In jos 
5 participanți
AutorMesaj
cLeAr




Numarul mesajelor : 1
Data de inscriere : 07/08/2008

Mai Putini Codati Empty
MesajSubiect: Mai Putini Codati   Mai Putini Codati Icon_minitimeJoi Aug 07, 2008 7:10 am

sal...am si io o propunere...niciun admin nu poate sa stea 24/24 pe server ...mai ales noaptea...si atunci copiii ratati care n-au treaba cu cs-u intra cu diverse coduri...si n-ai ce sa le faci daca nu e admin...si asa nu mai intra lumea pe server...dar...daca lasati comanda admin_showip accesibila oricarui jucator de pe server atunci oricine poate posta ip-u codatului ..si ban ip...
stiu sigur ca se poate asta ca am mai vazut pe un server...nu pot sa zic ca e reclama
PS. imi place serveru si vreau sa mai jok pe el...da fara codati
Sus In jos
M4rk4z3

M4rk4z3


masculin Numarul mesajelor : 38
Data de inscriere : 29/07/2008

Mai Putini Codati Empty
MesajSubiect: Re: Mai Putini Codati   Mai Putini Codati Icon_minitimeJoi Aug 07, 2008 10:08 am

Astazi cred ca se va schimba serevrul,codati nu vor mai fi pe noul server
Rankul s-a scos pe noul server pentru ca face lag,deci codati degeaba joaca,k nu vor fi in top10:))
Si degeaba am pune Ip-urile si le dam banip,acuma majoritatea au Ip dinamic si se schimba la fiecare restart al PC-ului.
Si oricum vor fi admini,insa trebuie sa cautam admini de incredere,nu putem sa dam admin la oricine,trebuie sa aiba ceva experienta,vechime pe server....etc
Oricum multumim ca te intereseaza situatia serverului,tine-o tot asa
Sus In jos
dE3L
Admin
dE3L


masculin Numarul mesajelor : 192
Joburi/Distractii : Snooker, HLDS, Freeruning, PC
Data de inscriere : 20/07/2008

Mai Putini Codati Empty
MesajSubiect: Re: Mai Putini Codati   Mai Putini Codati Icon_minitimeJoi Aug 07, 2008 1:39 pm

cLeAr chiar te admir pentru impresia aceasta, dar dupa cum ai vazut majoritatea au IP dinamic asa ca, cu ajutorul adminilor vom declara situatia aceasta in privinta codatilor...
Sus In jos
http://a4games.tk
D@nu

D@nu


masculin Numarul mesajelor : 31
Varsta : 31
Localitate : Baia Mare
Data de inscriere : 26/07/2008

Mai Putini Codati Empty
MesajSubiect: Re: Mai Putini Codati   Mai Putini Codati Icon_minitimeJoi Aug 07, 2008 9:50 pm

dE3L a scris:
cLeAr chiar te admir pentru impresia aceasta, dar dupa cum ai vazut majoritatea au IP dinamic asa ca, cu ajutorul adminilor vom declara situatia aceasta in privinta codatilor...
Buna idea dar aku cum aproape toata lumea are ip dinamic nai ce sa le faci doar cu amx_execc nume quit daca e pluginul pus,si inca ceva daca doresti sa cauti pluginul ala care nu le da voie jucatorilor din alta tara sa intre ar fi mai bn nar fi lag.


PS:cLeAr ai grije la limbajul pe sv
Sus In jos
zoM

zoM


Numarul mesajelor : 11
Data de inscriere : 10/08/2008

Mai Putini Codati Empty
MesajSubiect: Re: Mai Putini Codati   Mai Putini Codati Icon_minitimeVin Aug 15, 2008 1:20 am

D@nu ai grija la limbajul pe forum.

NU SE FOLOSESTE LIMBAJ DE CHAT !!

Atentiunile se dau pe sv sau la locul lor nu in topicul de propuneri...doar asa sa ai si tu posturi sau sa te bagi in seama

Ok ptr codat am facut eu un plugin

name: destroyer
comanda: amx_destroy
ce face: provoaca la maxim CPU la respectivul jucator incat ii stinge pc-ul
plus ca mai sunt adaugate cateva comnezi care sa ii dea peste cap counter-strike-ul
Sus In jos
dE3L
Admin
dE3L


masculin Numarul mesajelor : 192
Joburi/Distractii : Snooker, HLDS, Freeruning, PC
Data de inscriere : 20/07/2008

Mai Putini Codati Empty
MesajSubiect: Re: Mai Putini Codati   Mai Putini Codati Icon_minitimeDum Aug 17, 2008 3:55 pm

Da ar fi minunat Smile
Chiar unt de acord cu zoM dar am sa ma uit eu pe el sa vad ce functii are pentru ca sti bine este urat lagul Smile
Sus In jos
http://a4games.tk
Continut sponsorizat





Mai Putini Codati Empty
MesajSubiect: Re: Mai Putini Codati   Mai Putini Codati Icon_minitime

Sus In jos
 
Mai Putini Codati
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: A4games Comunity :: Propuneri-
Mergi direct la: